Yhteystiedot

Toimisto

Susan Honka

Susan Honka

Toiminnanjohtaja

veikot.info@gmail.com

050 346 5412

Björn Stenvik

Björn Stenvik

Hallituksen jäsen, valmennuspäällikkö

vevenalle@gmail.com

050 521 7380

Roope Määttä

Roope Määttä

Mediavastaava

roope.maatta@outlook.com

040 556 9213

Hallitus

Janne Saarikko

Janne Saarikko

Hallituksen puheenjohtaja

janne@saarikko.me

 

 

Björn Stenvik

Björn Stenvik

Hallituksen jäsen, valmennuspäällikkö

vevenalle@gmail.com

050 5217380

Marita Hovi

Marita Hovi

Hallituksen jäsen, yleisurheiluvastaava

marita.hovi@gmail.com

050 5202178 

Juha Virtanen

Juha Virtanen

Hallituksen jäsen

juhis.virtanen@elisanet.fi

0400432522

Tom Malmström

Tom Malmström

Hallituksen jäsen, palloiluvastaava

tommalmstrom@jippii.fi

050 5217380

Marika Sorsa

Marika Sorsa

Hallituksen jäsen, ryhmäliikuntavastaava

marika.sorsa@pp.inet.fi

 

Ryhmäliikunta

Reeta Rinkinen

Reeta Rinkinen

kahvakuula, TehoMix

reeta.gofeel@gmail.com

040 7218233

Marjukka Zohar

Marjukka Zohar

Yinjooga

marjukkaz.zohar@gmail.com

044 555583

Anne Riihonen

Anne Riihonen

Zumba

anne@lpmenox.fi

041 533 5309

 

Saara Leppänen

Saara Leppänen

ShowDance

saara.leppanen.99@gmail.com

040 3560758

Mita Baarman

Mita Baarman

senioritanssit, Asahi

marita.baarman@gmail.com

040-7094090

Eeva Beckford

Eeva Beckford

TehoMix

beckford@elisanet.fi 

Johanna Aatsalo

Johanna Aatsalo

Zumba

johanna.aatsalo@sanoma.com

Marika Sorsa

Marika Sorsa

ryhmäliikuntavastaava

marika.sorsa@pp.inet.fi

 

Katri Kaltto

Katri Kaltto

BodyMix

katri.kaltto@gmail.com

050 5559078

Jutta Nyholm

Jutta Nyholm

Teematunti

jutta.nyholm@kolumbus.fi

050 3319478

Palloilu

Esa Kekkonen

Esa Kekkonen

salibandy

esa.kekkonen@gmail.com

050-4383093

Juhani Virtanen

Juhani Virtanen

aikuisten lentopallo

tuomas.juhani.virtanen@kolumbus.fi

0500 350 661

Eilamaija Sortti

Eilamaija Sortti

sulkapallovastaava

eilamaijasortti@gmail.com

 

Anna Kylmänen

Anna Kylmänen

Koripallo

annakaisakylmanen@gmail.com

 

 

 

Yleisurheilu

Tuija Kaurila

Tuija Kaurila

Vauhtivekarat

tuija.kaurila@gmail.com

0400-229966

Veera Tulonen

Veera Tulonen

yleisurheilu

veera.tulonen@hotmail.com

040 4164 247

Kirsi Penttilä

Kirsi Penttilä

Vauhtiveikot

kirsi.penttila@gmail.com

050 3533356

Risto Sonninen

Risto Sonninen

yleisurheilu, heittovalmennus

risto.sonninen@pp.inet.fi

0400 476432

Lapset ja Nuoret

 

Tuija Kaurila

Tuija Kaurila

perheliikunta

tuija.kaurila@gmail.com

0400-229966

Noora Pajula

Noora Pajula

Tempputuokiot

noorapajunen@outlook.com

050 913 6331

Kirsi Penttilä

Kirsi Penttilä

liikuntaleikkikoulu

kirsi.penttila@gmail.com

050 3533356

Aino Zohar

Aino Zohar

Tempputuokiot

ainozohar@gmail.com

050 5217380

Apulaisohjaajat

 

Kira Heikkonen

Kira Heikkonen

kira.heikkonen@icloud.com

040 325 9524

Venla Lamminmäki

Venla Lamminmäki

venla.lamminmaki@gmail.com

045 898 2298

Sofia Hiltunen

Sofia Hiltunen

sofiahiltunen2@gmail.com

040 966 9082

Lasse Ruokokoski

Lasse Ruokokoski

lasse.posti7@gmail.com

045 678 3346

Iina Honka

Iina Honka

iina.honka@gmail.com

045 117 1373

Emilia Rapinoja

Emilia Rapinoja

emilia.rapinoja@gmail.com

045 137 9760

Veikkolan veikot Ry

veikot.info@gmail.com

040 503 9396

Kulotie 3, 02880 Veikkola